Aktualności

15-11-2017

Bezpłatne pomiary składu ciała

Przychodnia Rejnowo-Specjalistyczna Nr 9 w Sosnowcu ul. Wawel 15 zaprasza pacjentów na bezpłatne pomiary składu ciała

Czytaj więcej »
30-10-2017

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, który potwierdza, że Zakład spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie świadczenia usług medycznych.

Czytaj więcej »

Fizjoterapia od 1 lipca 2014

Informujemy, że Zakład Lecznictwa  Ambulatoryjnego od dnia 1 lipca 2014 roku nie będzie posiadał umowy z NFZ na świadczenia zdrowotne z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej, w związku z czym działalność ta ulegnie likwidacji.

Czytaj więcej »

Nowy aparat RTG

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego zakupił do Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej przy ul. Wawel 15 nowoczesny rentgenowski aparat cyfrowy

Czytaj więcej »

Programy europejskie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i zrealizowanymi projektami współfinansowanymi przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czytaj więcej »

Informacja dotycząca audytu klinicznego zdjęć mammograficznych

Opublikowane na internetowej stronie wyniki audytu klinicznego zdjęć mammograficznych za 2008 rok, przeprowadzonego dla oceny „Programu wczesnego wykrywania raka piersi”, spowodował szereg medialnych komentarzy poddających w wątpliwość wykrycie choroby w ośrodkach, które nie zaliczyły audytu.

Czytaj więcej »