Zamów receptę do lekarza POZ

Bardzo Ważne !

Zamawianie recept poprzez stronę Internetową dotyczy tylko lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej

  • Proszę pamiętać, że nie na każdy lek można złożyć zamówienie bez konieczności wizyty u lekarza
  • zamawiać można tylko leki
  • czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych
  • jeżeli w dokumentacji pacjenta nie ma informacji o lekach stosowanych w chorobach przewlekłych nie zostanie wypisana recepta
  • nie wypisujemy recept na leki uspakajające, nasenne, przeciwbólowe, antybiotyki
  • zmiana leku w chorobie przewlekłej wymaga pisemnej informacji od lekarza specjalisty
  • kody recept zostaną przesłane drogą mailową lub telefonicznie

 

+
np. 40 mg
np. 20
Proszę wypełnić wymagane pola.
×

Szanowni Pacjenci!

Od dnia 01.10.2021 r. nastąpi zmiana systemu e-Rejestracji do wszystkich Przychodni Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu.

Konieczna będzie ponowna rejestracja kont użytkowników w nowym systemie, gdyż konta użytkowników nie mogą zostać przeniesione ze względu na ochronę danych osobowych.

Nowy system e-Rejestracji będzie bardziej nowoczesny i bezpieczny, umożliwi dostęp do wszystkich Przychodni Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego za pomocą jednego konta użytkownika, a także umożliwi tworzenie subkont dla członków rodziny.

Każda osoba posiadająca dostęp do Internetu będzie mogła wyszukać wolne terminy według zadanych kryteriów bez konieczności zakładania konta i logowania. Posiadanie konta i zalogowanie będzie konieczne aby dokonać rezerwacji lub odwołać wizyty.

Ponadto system e-Rejestracji jako aplikacja internetowa będzie w pełni przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu będą Państwo mogli szybko i wygodnie zarządzać terminarzem swoich wizyt z poziomu smartfonu czy tabletu.